Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

O muzyce i piosence Jesteś jak narkotyk z Tomaszem Tabaszewskim - wokalistą formacji Disco Boy

O muzyce i piosence Jesteś jak narkotyk z Tomaszem Tabaszewskim - wokalistą formacji Disco Boy
Fot. prywatne archiwum Tomasza Tabaszewskiego

Tomasz Tabaszewski to młody, 21-letni chłopak z Wrocławia - pięknej stolicy Dolnego Śląska. Lubi pisać poezję i teksty piosenek. Jest też wokalistą formacji Disco Boy. Zgodził się na wywiad ...

Zapraszam do lektury wywiadu z Tomaszem Tabaszewskim z Wrocławia, który lubi pisać poezję, teksty piosenek i jest wokalistą Disco Boy.

 

Dariusz Trybuła: Tomku, od niedawna funkcjonujesz w disco polo jako Disco Boy. Skąd pomysł na taką nazwę?

Tomasz Tabaszewski: Dobre pytanie. Długo myślałem nad nazwą, oczywiście też radziłem się znajomych i rodziny. Od  dzieciństwa muzyka grała w moim sercu. Byłem trochę muzykalny i stąd zrodził się pomysł na nazwę Disco Boy.

Dariusz Trybuła: Wypuściłeś ostatnio piosenkę autorską pt. "Jesteś jak narkotyk". Jest melodyjna i wpada w ucho. Jak długo powstawał jej tekst? Kiedy go napisałeś?

Tomasz Tabaszewski: Tekst powstawał dosyć długo z tego względu, że chciałem, żeby ten tekst wyrażał emocje i był pisany z serca, a nie pod presją czasu. Słowa napisałem długo przed wydaniem piosenki na kanał YouTube.

Dariusz Trybuła: O czym jest i dla kogo została napisana?

Tomasz Tabaszewski: Mogę zdradzić, że pewna koleżanka mnie sobą oczarowała i skradła moje serce. I tak powstał tekst pt. „Jesteś jak narkotyk”.

Dariusz Trybuła: Planujesz w przyszłości nagrać do niej teledysk?

Tomasz Tabaszewski: Na razie skupiam się na nagrywaniu piosenek autorskich tzw. Audio właśnie bez teledysku. Natomiast, gdzieś tam myślę o nagraniu klipu. Wiele osób mi mówi, że jak coś będzie miało być hitem i tak będzie bez nagrywania teledysku.

Dariusz Trybuła: Kiedy nowa piosenka? O czym będzie? Już znasz jej tytuł?

Tomasz Tabaszewski: Nowa piosenka planuję wydać między styczniem a lutym 2017 r.. Może nawet będzie duet. Więcej informacji w nowym roku.

Dariusz Trybuła: Dużo masz już tekstów piosenek disco polo?

Tomasz Tabaszewski: Swoich tekstów już trochę mam. To, są moje takie prywatne, które nigdzie nie umieszczam.

Dariusz Trybuła: Nadal piszesz też wiersze. Jak tam z weną?

Tomasz Tabaszewski: Na chwilę obecną bardziej skupiam się na pisaniu nowych tekstów i na nagrywaniu piosenek.

Dariusz Trybuła: Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Myśłałeś o zaśpiewaniu kolędy/kolęd?

Tomasz Tabaszewski: Wydałem nie dawno swoją pierwszą piosenkę, nie spodziewałem się, aż tylu wyświetleń i jestem tym faktem zdumiony. Na razie żyję właśnie swoją autorską piosenką. Nie spodziewałem się takiego sukcesu. Nie myślałem o nagraniu kolędy. Prawdopodobnie na kolejne święta ją nagram.

Dariusz Trybuła: Jak u Ciebie w domu spędzacie święta?

Tomasz Tabaszewski: U mnie w domu święta spędza się zwyczajnie. Wspólna kolacja, dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd.

Dziękuję za rozmowę i życzę Wesołych Świąt i powodzenia
Dariusz Trybuła

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.