Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

KS Polkowice z Pucharem

KS Polkowice z Pucharem
Fot. KS Polkowice

Halowi piłkarze KS Polkowice wygrali Finał Dolnośląski Pucharu Polski. Dzięki zwycięstwu zielono-czarni zagrają na szczeblu krajowym.

O puchar w Dzierżoniowie walczyły trzy drużyny dolnośląskie: GLKS Kamiennik, Pogoń Pieszyce oraz KS Polkowice. Rywalizacja o zdobycie Pucharu Polskim trwała do ostatniej sekundy.

W swoim pierwszym meczu podopieczni Marcina Jeziornego pewnie pokonali GLKS Kamiennik 8:1. W drugim spotkaniu z Pogonią Pieszyce już nie było tak łatwo. Zielono-czarni przegrywali 1:4 i wówczas trener Jeziorny zdecydował się na pokerową zagrywkę. Wycofał bramkarza i na parkiet wprowadził kolejnego gracza z pola. Strategia okazała się strzałem w 10-tkę. Polkowiczanie odrobili straty i ostatecznie pokonali  rywala 5:4.

Dzięki wygranej piłkarze KS-u wywalczyli puchar dolnośląski i awansowali do rozgrywek Puchar Polski na szczeblu krajowy. Kolejnym rywalem polkowiczan będzie pierwszoligowy KS Gredar Futsal Team Brzeg. Mecz rozegrany zostanie 7 stycznia w Polkowicach.  

KS Polkowice Marcin Jeziorny GLKS Kamiennik Pogoń Pieszyce Dolnośląski Puchar Polski Puchar Polski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.