Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Obwodnica Kłodzka - oddany do użytku łącznik DK46

Obwodnica Kłodzka - oddany do użytku łącznik DK46
Fot. GDDKiA

Od dziś jedziemy już łącznikiem DK46, wyremontowanym odcinkiem DK33 oraz rondami R3 - R6 w okolicy Obwodnicy Kłodzka.

W związku ze zbliżającym się okresem świąt Bożego Narodzenia, który cechuje się wzmożonym ruchem drogowym, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad celem wyeliminowania utrudnień w ruchu na sieci dróg krajowych oraz zapewnieniem optymalnych warunków bezpieczeństwa ruchu drogowego, udostępniła kierowcom od dziś, tj. 21.12.2017 r. w ramach tymczasowej organizacji ruchu łącznik DK46, odcinek DK33 objęty remontem oraz odcinek obwodnicy Kłodzka pomiędzy rondami R3 - R6.

Przewidywany termin zakończenia całej inwestycji pt. „Zaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy Kłodzka w ciągu DK 33 wraz z łącznikiem DK 46” to II kw. 2018 r. Inwestycja realizowana przed GDDKiA Oddział Opole. 

DK46 DK33 obwodnica Kłodzka Kłodzko GDDKiA

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.