Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Pogrom w Polkowicach

Pogrom w Polkowicach
Fot. KS Polkowice

Halowi piłkarze KS Polkowice rozgromili w meczu II Dolnośląskiej Ligi Futsalu, Penny Gondek Oleśnica 21:2. Była to pierwsza wygrana naszego zespołu w tym sezonie.

Po  niespodziewanej porażce w meczu wyjazdowym z  Mundialem Żary podopieczni trenera Marcina Jeziornego zrehabilitowali się przed własną publicznością. Polkowiczanie rozbili zespół z Oleśnicy aż 21:2. Łupem bramkowym podzielili się: Kamil Kaczmar, Dawid Biały, Mateusz Kochman, Andrzej Koryciński, Daniel Walasek i Przemysław Lipiński.

Kolejnym rywalemzielono-czarnych będzie Orzeł Moto Jelcz Laskowice. Mecz odbędzie się 4 stycznie o godz. 19 w Polkowicach. 

II Dolnośląska Liga Futsalu DLF KS Polkowice Penny Gondek Oleśnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.