Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Gracjan Jaroch wraca do Pogoni

Gracjan Jaroch wraca do Pogoni
Fot. B. Hamanowicz / Miedź Legnica

Miedź skróciła wypożyczenie Gracjana Jarocha, który w rundzie jesiennej nie zdołał wygrać rywalizacji wśród młodzieżowców legnickiej drużyny. Pomocnik wraca do Pogoni Szczecin.

Jaroch do Miedzi dołączył pod koniec sierpnia. Od tego czasu trenował z pierwszą drużyną, ale nie wywalczył sobie miejsca w jej składzie. Wystąpił tylko w jednym meczu Nice 1 Ligi. Wszedł na zmianę w doliczonym czasie gry meczu z Drutex-Bytovią, wygrany przez Miedź 2:1. Zagrał też w ośmiu spotkaniach Miedzi II w rozgrywkach trzeciej ligi.

Nice 1 Liga Gracjan Jaroch Pogoń Szczecin transfery wypożyczenie sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.