Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nadrobią zaległości

Nadrobią zaległości
Fot. materiały prasowe

Już w najbliższy czwartek halowi piłkarze KS Polkowice odrobią zaległości ligowe. Podopieczni trenera Marcina Jeziornego zagrają u siebie z KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice.

Mecz z Aceną to zaległe spotkanie I kolejki. Wówczas polkowiczanie mieli zmierzyć się z Bobrzanami Bolesławiec. Niestety zespół wycofał się z rozgrywek II Dolnośląskiej Ligi Futsalu. Drużynę z Bolesławca zastąpiła ekipa KS Acana Orzeł Futsal Jelcz–Laskowice.

Rywal polkowiczan spisuje się w lidze bardzo dobrze. Po zwycięstwie w meczu wyjazdowym z Penny Gondek Oleśnica 6:4 drużyna z Jelcza-Laskowic zremisowała u siebie z Mundialem Żary 5:5.

Polkowiczanie po wysokiej wygranej 21:2 z Penny Gondek będą chcieli potwierdzić, że należą do ligowej czołówki. Czwartkowa rywalizacja zapowiada się zatem bardzo emocjonująco. Mecz rozpocznie się o godz. 19 w hali sportowej SP 4 w Polkowicach. Wstęp na spotkanie jest wolny.

II Dolnośląska Liga Futsalu KS Polkowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.