Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dzieje kolei w Jaworze - kolejna edycja „Spacerkiem po Jaworze”

Dzieje kolei w Jaworze - kolejna edycja „Spacerkiem po Jaworze”
Fot. materiały prasowe

Muzeum Regionalne wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną zaprasza na wykład multimedialny poświęcony historii kolei w Jaworze.

Kiedy i w jakich okolicznościach dotarła do Jawora pierwsza linia drogi żelaznej. Gdzie znajdował się dworzec kolei jaworsko-malczyckiej? Na te pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź podczas styczniowego spotkania.  

Spotykamy się 10 stycznia (środa) o godz.11.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworze. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Miejska Biblioteka Publiczna MBP Muzeum Regionalne w Jaworze spacerek po Jaworze dzieje kolei

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.