Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

W niedzielę Puchar

W niedzielę Puchar
Fot. materiały prasowe

Przed nami 1/32 Finału Halowego Pucharu Polski. Zespół KS Polkowice podejmować będzie u siebie KS Gredar Futsal Team Brzeg.

1/32 rozgrywek o Halowy Puchar Polski jest rozgrywana z udziałem 24 zespołów I Ligi bieżącego sezonu i 16 drużyn wyłonionych na etapie rundy eliminacyjnej z poszczególnych Związków Piłki Nożnej. Polkowiczanie trafili do III koszyka, gdzie rywalizuje 10 drużyn z Polski południowo-zachodniej. W 1/16 do rywalizacji dołączą AZS UŚ Katowice, Clearex Chorzów i Piast Gliwice.

W I rundzie pucharu krajowego rywalem zielono-czarnych będzie I ligowy KS Gredar Futsal Team Brzeg. Mecz odbędzie się w niedzielę 7 stycznia 2018 o godz. 16 w Polkowicach. 

KS Polkowice KS Gredar Futsal Team Brzeg Puchar Polski Halowy Puchar Polski sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.