Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

KS Polkowice w 1/16 Pucharu Polski

KS Polkowice w 1/16 Pucharu Polski
Fot. materiały prasowe

Piłkarze KS Polkowice awansowali do 1/16 Finału Halowego Pucharu Polski. Zielono-czarni pokonali przed własną publicznością I ligowy KS Gredar Futsal Team Brzeg 5:4.

Nadal trwa doskonała passa zwycięstw halowych piłkarzy KS Polkowice. Po wygranej w meczu ligowym z KS Acana Orzeł Futsal Jelcz–Laskowice 8:3, tym razem podopieczni trenera Marcina Jeziornego pokonali w Pucharze Polski pierwszoligowca z Brzegu. 

Początek spotkania rozpoczął się niekorzystnie dla graczy z Polkowic, którzy po 5 minutach przegrywali już 0:2. Wówczas w szeregach zielono-czarnych nastąpiła pełna mobilizacja. Polkowiczanie postawili wszystko na jedną kartę i szybko doprowadzili do remisu, a następnie wyszli na prowadzenie 5:3. 

W końcówce gracze Futsal Team Brzeg Opolski wycofali bramkarza i wprowadzili kolejnego gracza z pola. Rywale zdołali strzelić jedynie bramkę kontaktową. Na więcej nie pozwolili im polkowiczanie, wygrywając cały mecz 5:4. Dzięki zwycięstwu dolnośląski zespół awansował do 1/16 finału Halowego Pucharu Polski.

 

KS Polkowice - KS Gredar Futsal Team Brzeg 5:4

Bramki dla KS: Koryciński 2, Kochman, Szala, Kaczmar

KS Polkowice: Wojtowicz, Szala, Lipiński, Kaczmar, Potocki, Kochman, Walasek, Tkaczyk, Białocerkiewicz, Duda, Biały

KS Polkowice KS Gredar Futsal Team Brzeg Puchar Polski sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.