Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Liga CS GO w Galerii Nowy Rynek: zapraszają na II turę eliminacji!

Liga CS GO w Galerii Nowy Rynek: zapraszają na II turę eliminacji!
Fot. materiały prasowe

13 stycznia poznamy kolejnych uczestników Turnieju KPSW – CODETWO CS GO League.

W II turze eliminacji, które będą odbywać się w Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze, wystartuje 8 nowych drużyn, które staną do rozgrywek w grze komputerowej Counter Strike Global Offensive. 

W najbliższą sobotę od godz. 10.00 fani Counter Strike’a, którzy odwiedzą Nowy Rynek, będą mogli obserwować zmagania zawodników w ramach II turnieju eliminacyjnego KPSW – CODETWO CS GO League. Tak jak poprzednio, wszystkie mecze będą rozgrywane na poziomie +2 Galerii. 

 Styczniowe potyczki rozpocznie finałowa rozgrywka najlepszych drużyn z ubiegłego miesiąca. Następnie do rywalizacji stanie 8 nowych zespołów, spośród których zostanie wyłoniony jeden, najlepszy w tej turze – wyjaśnia Krzysztof Langer z Działu Promocji Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze. Szczegółowy plan turnieju znajduje się na stronie internetowej KPSW. – Prosimy jednak pamiętać, że godziny rozpoczęcia poszczególnych meczów mogą ulec zmianie w zależności od przebiegu rozgrywek – dodaje.

A obserwatorów turnieju KPSW – CODETWO CS GO League w Jeleniej Górze jak dotąd nie brakuje. 

– W ramach I turnieju eliminacyjnego zgromadziliśmy sporą, kilkudziesięcioosobową widownię. Cieszy nas, że nawet tak pozornie wąskie tematycznie wydarzenie znajduje uznanie w oczach mieszkańców Jeleniej Góry i naszych Klientów – opowiada Robert Bachłaj, dyrektor centrum handlowego Nowy Rynek. 

Przypominamy, że pomysłodawcą turnieju jest Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze, która tym razem współorganizuje wirtualne potyczki wraz z firmą CodeTwo. Miłośnicy Counter-Strike’a nadal mogą się zgłaszać do udziału w turnieju.  

Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy csgo@kpswjg.pl. Nadesłanie go jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu KPSW-CodeTwo CS GO League 2018, dostępnego na stronie internetowej uczelni. Główna nagroda w zaplanowanym na czerwiec 2018 roku FINALE Ligi to 10 000 zł do podziału dla najlepszej drużyny, a łączna pula wszystkich nagród wynosi 20 000 zł! 

Galeria Nowy Rynek jest partnerem turnieju. 

Nowy Rynek Liga CS GO Counter Strike Global Offensive Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.