Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kowalski-Haberek wrócił do domu

Kowalski-Haberek wrócił do domu
Fot. KS Polkowice

Maciej Kowalski-Haberek został nowym piłkarzem KGHM ZANAM Polkowice. 24-letni pomocnik będzie bronił zielono-czarnych barw w rundzie wiosennej.

Maciej Kowalski-Haberek swoją piłkarską karierę rozpoczynał w drużynie juniorów Górnika Polkowice. W sezonie 2006/2007 grał w juniorach Zagłębia Lubin na pozycji pomocnika. 6 lat później zadebiutował w drużynie seniorów Zagłębia, gdzie rozegrał 3 mecze. 

Jesienią 2016 roku piłkarz wyjechał do niemieckiego klubu TSV Emmelshausen, gdzie występował w lidze regionalnej. W rundzie jesiennej strzelił dla swojego zespołu 7 goli. Teraz Kowalski-Haberek wraca w swoje rodzinne strony. U trenera Enkeleida Dobi grać będzie na pozycji obrońcy lub defensywnego pomocnika. Piłkarz związał się z polkowickim klubem do końca sezonu. 

Maciej Kowalski-Haberek KS Polkowice KGHM ZANAM Polkowice transfery wzmocnienia przerwa zimowa sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

kibic
kibic 8 stycznia o 14:59

Dobry ruch w karierze. Przypomni się polskiej publiczności i zapracuje na transfer do wyższej ligi, a może i pomoże KS-owi w awansie.

Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.