Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Już 17 stycznia wrocławska premiera książki A. Wolny-Hamkało – „Moja córka komunistka”

Już 17 stycznia wrocławska premiera książki A. Wolny-Hamkało – „Moja córka komunistka”
Fot. materiały prasowe

Już 17 stycznia odbędzie się premiera długo wyczekiwanej książki Agnieszki Wolny-Hamkało „Moja córka komunistka”. Tego dnia autorkę spotkać będzie można we wrocławskiej Księgarni Hiszpańskiej.

 „Moja córka komunistka” to rozgrywająca się od lat siedemdziesiątych XX wieku aż do roku 2017 historia Anny, wrażliwej, trochę smutnej dziewczyny, która z jednej strony jest wychowywana przez punkowych bardów swojej epoki, z drugiej zaś napędzana przez folkową, magiczną religijność.

Jaka osoba wyrośnie z dziewczynki, córki komunistycznego dyrektora i obsesyjnej matki laborantki? Kim będzie i jak w wolnym świecie poradzi sobie kobieta, która imprezowała z generałem Hermaszewskim,  przedpołudnia spędzała na planie teatru telewizji, a teraz zajmuje się naukowo jedzeniem? Czy przaśna trauma komunizmu musi tak ciążyć na jej relacjach z mężczyznami, współpracownikami, przyjaciółmi, synem? Czy można się choć trochę wyzwolić z historii, wyrwać z zaklętego kręgu rodzinnych obsesji, pójść samodzielnie własną drogą? 

Premiera książki „Moja córka komunistka” – spotkanie z Agnieszką Wolny-Hamkało
17 stycznia, godz. 19:00
Księgarnia Hiszpańska
ul. Szajnochy 5
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/139832316706444/ 

Agnieszka Wolny-Hamkało Moja córka komunistka Księgarnia Hiszpańska

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.