Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Bednarski wzmocni Polkowice

Bednarski wzmocni Polkowice
Fot. KS Polkowice

Michał Bednarski znowu będzie strzelał bramki dla KGHM ZANAM Polkowice. Po półrocznym rozbracie z polkowickim klubem snajper powrócił do KS-u.

Bednarski swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Chrobrym Głogów. Wiosną 2017 roku trafił do Polkowic. Tu spisywał się rewelacyjnie, w 17 meczach strzelił 13 goli dla KGHM ZANAM Polkowice. Po zakończeniu sezonu wrócił do swojego macierzystego klubu – Chrobrego Głogów.

Niestety nie znalazł tam uznania w oczach szkoleniowca – Grzegorza Nicińskiego i grał tylko w rezerwach Chrobrego. Dziś Bednarski podpisał z polkowickim klubem umowę i wiosną ma strzelać gole dla KGHM ZANAM Polkowice. 

Michał Bednarski KGHM ZANAM Polkowice KS Polkowice transfery wzmocnienia przerwa zimowa sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.