II Świdnicka Olimpiada na Lodzie

II Świdnicka Olimpiada na Lodzie
Fot. Materiał prasowy

Umiejętność jazdy na łyżwach, zwinność, precyzja. Tymi elementami popiszą się najlepsi świdniccy uczniowie – łyżwiarze, którzy staną w szranki II Świdnickiej Olimpiady na Lodzie.

Impreza organizowana przez Szkołę Podstawową nr 2 w Świdnicy i Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji odbędzie się w piątek, 12 stycznia na lodowisku przy ulicy Śląskiej. 

Do rywalizacji zgłosiło się aż dziewięć szkół ze Świdnicy.

– Cieszymy się, że w tym roku będzie z nami więcej szkół niż rok temu. To dla nas znak, że pomysł okazał się trafiony – mówi Jerzy Żądło, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 

– Przygotowaliśmy kilka ciekawych konkurencji, w których będzie można się sprawdzić i powalczyć o jak najlepszy wynik. Przede wszystkim jednak liczymy na dobrą zabawę – dodaje Mariusz Kuc, nauczyciel wychowania fizycznego SP 2 w Świdnicy. 

Przed rokiem, w I Świdnickiej Olimpiadzie na Lodzie triumfowała Szkoła Podstawowa nr 4 (22 punkty), przed SP 8 (21 punktów), SP 1 (13 punktów), NSP Bliżej Dziecka (11 punktów) i SP 6 (8 punktów). Kto wygra w 2018 roku? Przekonamy się w piątek, 12 stycznia. Początek o godzinie 10.00. 

 

Świdnicka Olimpiada na Lodzie

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.