Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Najlepsi uczniowie odebrali stypendia

Najlepsi uczniowie odebrali stypendia
Fot. dolny-slask24h.pl

Uczniowie PCKZiU w Jaworze oraz ZSiP w Bolkowie odebrali stypendia z rąk wicestarosty Arkadiusza Baranowskiego podczas uroczystości, która odbyła się w jaworskiej placówce.

Podczas wydarzenia zaprezentowano sylwetki najzdolniejszych uczniów obu szkół, wyróżnionych w ramach projektu "Nowe oblicze szkolnictwa zawodowego w Powiecie Jaworskim". Przedstawiono również obie placówki oświatowe.

Spośród uczniów Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze nagrody odebrali Damian Grzelak (kierunek technik informatyk), Adrian Hopek (technik informatyk), Wiktoria Lesiak (technik ekonomista), Wiktoria Pieszczek (technik ekonomista), Natalia Staniszek (technik logistyk), Maciej Szurek (technik logistyk), Marcin Horbacz (technik mechanik) oraz Rafał Suszek (technik mechanik).

Z kolei spośród uczniów Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie nagrody otrzymali Aleksandra Kowalów (technik hotelarstwa), Marta Sawa (technik żywienia i usług gastronomicznych) i Paweł Cabała (technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej). 

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego ogłaszaliśmy sukces, wynikający z naszej intensywnej, wspólnej pracy. Ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego otrzymaliśmy wsparcie na szkolnictwo zawodowe, wynoszące 2 miliony złotych. Dzisiaj mamy pierwsze owoce tego sukcesu. W uroczysty sposób możemy najlepszym uczniom naszych placówek oświatowych wręczyć stypendia za dobre wyniki w nauce, zaangażowanie i pracę nad sobą - mówił wicestarosta Arkadiusz Baranowski, dziękując wszystkim osobom zaangażowanym w projekt.

PCKZiU Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze ZSiP Bolków Zespół Szkół i Placówek w Bolkowie stypendia najlepsi uczniowie stypendyści

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Wiesiek
Wiesiek 12 stycznia o 22:41

Gratulacje! W powiecie jaworskim wiele się dzieje, a to dlatego, że w starostwie jest prężnie działający pan Baranowski.

Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.