Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nowa piłka LOTTO Ekstraklasy

Nowa piłka LOTTO Ekstraklasy
Fot. Ekstraklasa

Telstar 18 to nowa piłka, która już 9 lutego zadebiutuje na boiskach LOTTO Ekstraklasy. Będzie to oficjalna futbolówka Mistrzostw Świata FIFA 2018, która dzięki wbudowanemu chipowi NFC jest najnowocześniejszym produktem w tym segmencie.

Współpraca spółki Ekstraklasa S.A. i marki adidas trwa od 2014 roku, kiedy po raz pierwszy rozegrano oficjalne spotkanie piłką Brazuca. W kolejnych latach oficjalnymi futbolówkami rozgrywek były: Conext, Errejota oraz Krasava. Po roku zastępuję ją najnowszy model adidas – Telstar, który swoim wyglądem nawiązuje do piłki przygotowanej na MŚ 1970 w Meksyku. 

LOTTO Ekstraklasa oficjalna piłka Telstar 18 piłka Telstar sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.