Impel gra dalej

Impel gra dalej
Fot. Impel Wrocław

Siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska wygrały w IV rundzie Pucharu Polski z liderkami pierwszej ligi.

Impel do zwycięstwa w Kaliszu potrzebował zaledwie trzech setów, co przed spotkaniem nie było oczywiste. Energa MKS Kalisz na zapleczu Ligi Siatkówki Kobiet nie poniósł w tym sezonie ani jednej porażki. 

Teraz wrocławianki zagrają w kolejnej fazie, w której do gry przystąpią zespoły z miejsc 3-10 w pierwszej rundzie sezonu zasadniczego LSK. W czwartek w siedzibie Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A. w Warszawie będzie miało miejsce losowanie V rundy (zaplanowanej na 31 stycznia). Tryumfatorzy utworzą pary ćwierćfinałowe (zaplanowane na 14 lutego) wraz ŁKS-em Commercecon Łódź i Chemikiem Police (pierwsza dwójka pierwszej rundy fazy zasadniczej). Final Four Pucharu Polski ma się odbyć 10-11 marca.

Energa MKS Kalisz - Impel Wrocław 0:3 (29:31; 22:25; 22:25)

Energa MKS: Wawrzyniak (1), Dybek (12), Isailović (6), Sroka (8), Łukasiewicz (12), Janicka (3), Głowiak (L) oraz Bulbak (L), Kucharska, Andrzejczak, Drewniak, Nazarenko (2), Widera; trener Mariusz Wiktorowicz

Impel: Nichol (6), Murek (13), Trojan (8), Gałucha (12), Gierak (8), Chojnacka (8), Stenzel (L) oraz Świętoń; trener Marek Solarewicz

Puchar Polski IV runda Impel Wrocław Energa MKS Kalisz sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

kama
kama 17 stycznia 2018 o 23:41

Gratulacje. Oby tak dalej aż do finału.

Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.