Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolej na Silesia Volley

Kolej na Silesia Volley
Fot. Paweł Sasiela

Po derbowym zwycięstwie w Świdnicy, tracące trzy punkty do liderek Olimpijki, zamierzają pójść za ciosem. W najbliższą sobotę zmierzą się na własnym parkiecie z zespołem Silesia Volley MSK Mysłowice.

Listopadowe spotkanie w pierwszej rundzie jaworzanki na swoją korzyść rozstrzygnęły dopiero po tie-breaku, co zapowiada emocje również nad Nysą Szaloną. Olimpia w drugiej fazie radzi sobie jednak coraz lepiej, czego przykładem są ostatnie zwycięstwa nad drużynami z Pszczyny i Świdnicy. Dzięki temu podopieczne Lesława Chrzanowskiego tracą już tylko trzy oczka do liderującej Polonii. 

Przed Olimpią jeszcze sześć spotkań, po meczu z ekipą z Mysłowic jaworzanki czekają pojedynki z Impelem II (wyjazd), Częstochowianką (wyjazd), Sokołem Radzionków, Polonią Łaziska Górne (wyjazd) oraz TKS Ekobet Tychy. W obecnym sezonie w fazie play-off wystąpi osiem zespołów. Zespół z miasta św. Marcina ma już zapewniony udział w dalszej grze o awans. Teraz walka toczy się już o jak najwyższe rozstawienie. 

Olimpia wciąż ma realne szanse na zakończenie rozgrywek na pierwszym miejscu. Tym bardziej, że jaworzanki czeka jeszcze bezpośrednie starcie z drugim Sokołem Radzionków. Podopieczne Lesława Chrzanowskiego nie mogą jednak pozwolić sobie na straty z niżej notowanymi rywalkami. Dlatego tak ważne jest starcie z MSK. Początek sobotniego meczu o godz. 17 w sali Szkoły Podstawowej nr 2 przy Placu Bankowym. 

druga liga Olimpia Silesia Volley Mysłowice MSK Mysłowice runda rewanżowa sezon zasadniczy sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.