PTPS na drodze wrocławianek

PTPS na drodze wrocławianek
Fot. Impel Wrocław

Impel Wrocław w V rundzie Pucharu Polski zmierzy się z PTPS-em Piła.

Losowanie odbyło się siedzibie Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A. Gospodarzami spotkań w przypadku drużyn z różnych klas będą zespoły z niższych lig. W przypadku rywalizacji dwóch ekip z tej samej klasy rozgrywkowej, mecz odbędzie się na boisku drużyny wyżej sklasyfikowanej po pierwszej rundzie fazy zasadniczej. Dlatego Impel w starciu z pilankami zagra na wyjeździe. Mecze tej fazy wstępnie zaplanowano na 31 stycznia.

W przypadku zwycięstwa z pilankami, w ćwierćfinale Impelki zmierzą się z wygranym w parze Trefl Proxima Kraków – KS Pałac Bydgoszcz. Co ciekawe z PTPS-em Impel zagra już w najbliższą niedzielę w meczu ligowym - także w Pile.

- Cieszymy się z awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna z Piły. To dobry zespół, który na pewno postawi nam wysoko poprzeczkę. Uważam jednak, że mamy swoje szanse w tej rywalizacji i z pewnością będziemy walczyć o kolejny awans – ocenia Marek Solarewicz, pierwszy trener Impela Wrocław.

 

Zestaw par V rundy Pucharu Polski Kobiet:

Enea PTPS Piła - Impel Wrocław

Wisła Warszawa - Developres SkyRes Rzeszów

Trefl Proxima Kraków - KS Pałac Bydgoszcz

7R Solna Wieliczka/Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Grot Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka

E.Leclerc Radomka Radom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Puchar Polski V runda Impel Wrocław PTPS Piła sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.