X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Przekaż 1% podatku na rzecz Kuźni Jawor!

Przekaż 1% podatku na rzecz Kuźni Jawor!
Fot. materiały prasowe

MRKS Kuźnia Jawor zachęca osoby, którym nie jest obojętny los sportu w powiecie jaworskim o przekazanie 1% podatku na rzecz Klubu.

Jak to zrobić? Wszelkie informacje można znaleźć klikając w obrazek dołączony do informacji. W ubiegłym roku dzięki wsparciu sympatyków Kuźnia uzbierała 585 złotych. Zebrana kwota przeznaczona została na zakup wielofunkcyjnej drukarki laserowej. Mamy nadzieję, że suma datków w tym roku będzie jeszcze większa i uda się za te pieniądze zrealizować kolejne cele Klubu. 

Kuźnia Jawor jeden procent 1 procent

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.