Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Polkowiczanie zagrają z GKS-em Wikielec

Polkowiczanie zagrają z GKS-em Wikielec
Fot. KS Polkowice

Przed piłkarzami KGHM ZANAM Polkowice kolejne spotkanie kontrolne. W środę zielono-czarni zmierzą się z trzecioligowym GKS-em Wikielec. Mecz rozegrany zostanie o godz. 19 w Lubinie.

Pojedynek z GKS-em będzie już trzecim meczem sparingowym polkowiczan w tym roku. Dotychczas podopieczni trenera Enkeleida Dobi rozgromili czwartoligową Spartę Grębocice 9:1 oraz minimalnie ulegli w meczu wyjazdowym pierwszoligowemu Chrobremu Głogów 2:3.

Tym razem sparingpartnerem zielono-czarnych będzie zespół III ligi grupy warmińsko-mazurskiej - GKS Wikielec. Najbliźsi rywale KS-u w tym roku rozegrali tylko jeden mecz kontrolny, w którym pokonali na wyjeździe Górnika Wałbrzych 3:1. Środowy sparing odbędzie się na sztucznej płycie w Lubinie. 

KS Polkowice przerwa zimowa okres przygotowawczy sparing GKS Wikielec sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.