Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

KGHM ZANAM z Apisem na remis

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie kontrolne pomiędzy KGHM ZANAM Polkowice a Apisem Jędrzychowice. Bramkę dla zielono-czarnych zdobył Michał Bednarski, wyrównał Kamil Zieliński.

Apis Jędrzychowice to lider IV ligi dolnośląskiej, naszpikowany byłymi piłkarzami pierwszoligowej Miedzi Legnica. W drużynie grają m.in.: Adrian Woźniczka, Kamil Zieliński czy Jakub Chrzanowski.

Przeciwko rywalom trener Enkeleid Dobi tradycyjnie, jak w każdym meczu sparingowym, wystawił dwie jedenastki. Wynik spotkania otworzył w 20 minucie Bednarski. Kilkanaście minut później wyrównał doświadczony Zieliński. Do przerwy było 1:1. W drugiej odsłonie lepiej piłkarsko wyglądali polkowiczanie, zabrakło jednak przysłowiowej kropki nad „i”.

KGHM ZANAM Polkowice – Apis Jędrzychowice 1:1 (1:1)

Bramki: Bednarski (20) – Zieliński (33)

KGHM ZANAM Polkowice

I połowa: Furtak – Ostrowski, Haberek, Magdziak, Fryzowicz, Kobiela, Bancewicz, Galas, zawodnik testowany, Bednarski, Radziemski

II połowa: Primel – Ziemniak, Sworacki, Azikiewicz, Olszewski, Karmelita, zawodnik testowany, Surożyński, zawodnik testowany, Szuszkiewicz, Ciupka

Grali również: Piotrowski, Zawadzki, Nowacki, Konefał

KS Polkowice Apis Jędrzychowice sparing mecz kontrolny przerwa zimowa okres przygotowawczy sezon 2017/2018

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.