Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

W poniedziałek ruszy sprzedaż karnetów na mecze Miedzi!

W poniedziałek ruszy sprzedaż karnetów na mecze Miedzi!
Fot. dolny-slask24h.pl

W poniedziałek 5 lutego w Strefie Miedzi rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Miedzi w rundzie wiosennej Nice 1 Ligi.

Wiosna w Legnicy zapowiada się pasjonująco! Już jesienią zespół Miedzi pod wodzą trenera Dominika Nowaka grał efektownie, ofensywnie i cały czas utrzymywał miejsce w czołówce tabeli. W wielu meczach legniczanie pokazali charakter wojowników!

Wiosną ma być jeszcze lepiej, a czeka nas prawdziwa piłkarska uczta – osiem spotkań, wśród nich starcie z Odrą Opole, derby z Chrobrym Głogów, mecz z Ruchem Chorzów czy z liderującą w tabeli Chojniczanką. Miedzi w każdym spotkaniu potrzebne będzie wsparcie kibiców, dlatego Klub gorąco zachęca wszystkich do kupna karnetów, których ceny są bardzo atrakcyjne i nie uległy zmianie w porównaniu do rundy jesiennej. Dla posiadaczy karnetów w trakcie rundy Miedź przewiduje szereg okazjonalnych rabatów w Strefie Miedzi! 

W poniedziałek i wtorek (5 i 6 lutego) sprzedaż karnetów będzie prowadzona na zasadzie prolongaty wyłącznie dla osób, które miały karnet w minionej rundzie. Od środy (7 lutego) sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich chętnych! Przypomnijmy, że Miedź rozpocznie ligową wiosnę w Legnicy w piątek 2 marca o godz. 19.00 hitowym meczem z Odrą Opole (przedsprzedaż biletów na ten pojedynek ruszy 22 lutego). Już dziś warto zadbać o to, żeby mieć stałe miejsce na trybunach i kibicować Miedzi we wszystkich meczach domowych! 

Sprzedaż karnetów będzie prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00.

Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (dwojga dorosłych opiekunów i trójki dzieci).

CENNIK KARNETÓW – WIOSNA 2018:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: dwojga dorosłych opiekunów + trójki dzieci.

Nice 1 Liga Miedź Strefa Miedzi karnety sprzedaż karnetów kibice runda wiosenna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.