Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Krzysztof Kułacz Karpiński - MALARSTWO i RYSUNEK

Krzysztof Kułacz Karpiński - MALARSTWO i RYSUNEK
Fot. materiały prasowe

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” we Wrocławiu w ramach inicjatywy Galeria „Kuźnicza” zaprasza na wernisaż Krzysztof Kułacz Karpiński MALARSTWO i RYSUNEK.

Odbędzie się w poniedziałek 12 lutego o godz. 18 w siedzibie wrocławskiego oddziału „Civitas Christiana”  przy ul. Kuźniczej 11-13 (I piętro).

Krzysztof Kułacz Karpiński urodził się w Jaworze na Dolnym Śląsku. Ukończył historię sztuki na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego; dyplom z rzeźby barokowej uzyskał u prof. Mieczysława Zlata. Ukończył również wrocławską Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa; dyplom zrealizował w Pracowni Rzeźby pod kierunkiem prof. Janusza Kucharskiego.

Artysta od lat związany z regionem Zagłębia Miedziowego, obecnie mieszka w Legnicy. Zajmuje się rzeźbą, rysunkiem, grafiką i malarstwem. Stworzył własny styl rysowania, który definiuje pod nazwą  K a r p i g r a f i a. Prace wystawiał indywidualnie i zbiorowo na 47 wystawach w Polsce, Niemczech i Francji.

Krzysztof Kułacz Karpiński Civitas Christiana malarstwo rysunek wernisaż

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.