Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ogólnopolska Karta Seniora dla świdniczan

Ogólnopolska Karta Seniora dla świdniczan
Fot. Materiał prasowy

Zniżki na wypoczynek w uzdrowiskach, tańsze wyjazdy, zabiegi kosmetyczne czy też usługi restauracyjne - to tylko niektóre udogodnienia dostępne z Ogólnopolską Kartą Seniora.

Pod koniec ubiegłego roku miasto Świdnica podpisało ze Stowarzyszeniem Manko z Krakowa porozumienie, na mocy którego może wydawać swoim mieszkańcom Ogólnopolską Kartę Seniora w edycji lokalnej, ale ważnej na obszarze całego kraju. Kartę taką posiada już ponad 130 tysięcy seniorów. Dzięki niej mogą oni korzystać ze zniżek w ponad 1100 punktach, instytucjach oraz ośrodkach zdrowia w całej Polsce, a przedsiębiorcy zgłaszający się do tego programu uzyskują bezpłatną promocję proponowanych przez siebie usług i towarów. Wśród firm, które przystąpiły do programu znajdują się między innymi: uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne, instytucje kultury, sklepy, restauracje i punkty usługowe.

Już od wtorku, 13 lutego każdy świdniczanin, który skończył 60 lat może przystąpić do programu i bezpłatnie wyrobić własną kartę. Jest ona bezterminowa i bezpłatna. W tym celu należy zgłosić się do Dziennego Domu „Senior-WIGOR” przy ulicy Saperów 27 w Świdnicy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 16.00 i wypełnić stosowny wniosek. Szczegółowe informacje na ten temat udzielane są pod numerem telefonu 74/ 853 83 20. 

Przygotowano 1000 sztuk kart. Pierwsze z nich uroczyście wręczone zostaną przez prezydent Świdnicy, Beatę Moskal-Słaniewską w poniedziałek, 12 lutego podczas XIX Biesiady u Babuni i Dziadunia, która odbędzie się o godz. 15.00 w klubie Bolko w Świdnicy.  

Szczegółowa lista partnerów Karty Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl. 

Nadal świdniczanie mogą także wyrabiać i korzystać ze Świdnickiej Karty Seniora. Do tej pory z takiej możliwości skorzystało już prawie 2 tysiące osób.

Ogólnopolska Karta Seniora Świdnica Stowarzyszenie Manko z Krakowa Świdnicka Karta Seniora

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.