Marcus Böhme zawodnikiem Cuprum Lubin

Marcus Böhme zawodnikiem Cuprum Lubin
fot. ks.cuprum.pl

Reprezentant Niemiec, najlepszy blokujący ostatnich mistrzostw świata wzmocni dolnośląską ekipę.

Pozyskanie doświadczonego środkowego oznacza zamknięcie składu Cuprum na sezon 2015/2016. Marcus Böhme w ostatnim sezonie występował w tureckim Fenerbahce Stambuł. Wcześniej w latach 2011-12 zdobył z VfB Friedrichshafen dwa tytuły mistrza Niemiec. Z kolei z SCC Berlin w latach 2006-2008 sięgnął po dwa brązowe i srebrny medal mistrzostw Niemiec. W swym dorobku ma również Puchar Niemiec, wywalczony w 2012 roku z VfB Friedrichshafen. Występował też w niemieckim Generali Haching i włoskim Altotevere Volley.

W 2009 roku Böhme z reprezentacją Niemiec zdobył złoto Ligi Europejskiej, zaś na zeszłorocznych, odbywających się w Polsce, mistrzostwach świata wraz z reprezentacją uzyskał brązowy medal. 

Cuprum Lubin Marcus Böhme PlusLiga transfery

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.