Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jakub Vojtus wypożyczony do GKS-u Tychy

Jakub Vojtus wypożyczony do GKS-u Tychy
Fot. dolny-slask24h.pl

Jakub Vojtus został wypożyczony z Miedzi do GKS Tychy na najbliższe pół roku. Napastnik w rundzie jesiennej obecnego sezonu wystąpił w 19 meczach Nice 1 Ligi i zdobył 6 bramek (w tym 4 trafienia z rzutów karnych).

Zimą Słowak przegrał rywalizację o miejsce w składzie Miedzi. Vojtus do Legnicy trafił latem 2016 roku, ale w sparingu doznał bardzo poważnej kontuzji kolana, która wyeliminowała go z gry na ponad pół roku. 

Po powrocie do zdrowia wiosną 2017 roku zagrał w 12 meczach Miedzi i strzelił 7 goli. W rundzie jesiennej obecnego sezonu wystąpił w 19 meczach Nice 1 Ligi i zdobył 6 bramek (4 trafienia z rzutów karnych), ale zimą przegrał rywalizację o miejsce w składzie. 

– Mam nadzieję, że za pół roku Jakub wróci do nas silniejszy – mówi trener Dominik Nowak.

Nice 1 Liga Jakub Vojtus transfery wypożyczenie GKS Tychy przerwa zimowa sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.