Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

II Ogólnopolska Studencka Konferencja Młodych Medyków w Legnicy

II Ogólnopolska Studencka Konferencja Młodych Medyków w Legnicy
Fot. Materiał prasowy

Koło Naukowe Młodych Medyków, działające przy Wydziale Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza do uczestnictwa w II Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Młodych Medyków, która odbędzie się 13 kwietnia 2018 r.

Konferencja skierowana jest do studentów kierunków medycznych: ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, dietetyka, fizjoterapia.

Celem Konferencji jest popularyzacja wiedzy oraz wymiana poglądów, wyników badań i doświadczeń na temat interdyscyplinarnego wymiaru zdrowia. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępny jest na stronie https://www.facebook.com/events/1570025529717331/

Ogólnopolska Studencka Konferencja Młodych Medyków Legnica PWSZ im. Witelona w Legnicy

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.