Polkowice: Przyszła logistyczka na halowych mistrzostwach

Polkowice: Przyszła logistyczka na halowych mistrzostwach
Fot. Materiał prasowy

Karolina Krawczyk uczennica pierwszej klasy technikum logistycznego Zespołu Szkół w Chocianowie w dniach 9-11 lutego br. uczestniczyła w Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 w Toruniu.

Karolina jest zawodniczką Lekkoatletycznego Klubu Sportowego w Polkowicach. Najlepsi polscy lekkoatleci podzielili medale w zimowych mistrzostwach Polski. Dla wielu był to ostatni sprawdzian przed Halowymi Mistrzostwami Europy. W Toruniu uczennica zajęła IV miejsce w pchnięciu kulą juniorek młodszych oraz poprawiła, swój rekord życiowy o 27 centymetrów, uzyskując wynik 13,57 m. To już kolejna uczennica technikum logistycznego z ZS Chocianowa, która osiąga bardzo wysokie wyniki sportowe.

Karolina Krawczyk Zespół Szkół w Chocianowie Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 w Toruniu Lekkoatletyczny Klub Sportowy w Polkowicach pchnięcie kulą

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.