Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Rusza przedsprzedaż biletów na inaugurację Miedzi

Rusza przedsprzedaż biletów na inaugurację Miedzi
Fot. dolny-slask24h.pl

W piątek 2 marca o godz. 20:45 piłkarze Miedzi meczem z Odrą Opole zamierzają rozpocząć swój marsz ku LOTTO Ekstraklasie. Już jutro kibice zielono-niebiesko-czerwonych mogą rozpocząć natomiast swój marsz po bilety na spotkanie.

Wszak inauguracja wiosny nad Kaczawą zacznie się mocnym uderzeniem. Czwarta w tabeli Miedź podejmie wicelidera, do którego traci zaledwie trzy punkty. W rundzie jesiennej podopieczni trenera Dominika Nowaka okazali się wyraźnie lepsi od opolan, wygrywając 4:2 na boisku rewelacyjnego beniaminka. 

W przypadku zwycięstwa droga do miejsc premiowanych awansem będzie otwarta. Od jutra otwarta zostanie również przedsprzedaż biletów na arcyciekawie zapowiadający się pojedynek, który już na starcie wiosny może przybliżyć Miedź do upragnionej promocji do piłkarskiej elity. 

Warto więc wybrać się do Strefy Miedzi w legnickiej Galerii Piastów, bowiem kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Wejściówki w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Dodatkowo Klub wprowadza specjalną promocję na ten mecz dla najzagorzalszych fanów z trybuny C – bilet na tę trybunę w przedsprzedaży będzie można kupić już za 5 złotych! 

Cały czas trwa także sprzedaż karnetów uprawniających do wejścia na wszystkie mecze domowe Miedzi w rundzie wiosennej. Przedsprzedaż biletów oraz sprzedaż karnetów jest prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:30 – 21:00, a w niedziele w godz. 10:00 – 20:00. 

Przy zakupie karnetu lub biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast bilet lub karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów i 3 dzieci).

 

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z ODRĄ OPOLE:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 19 zł
Trybuna C: 5 zł
*Sektor rodzinny: 23 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 24 zł
Trybuna C: 19 zł 
*Sektor rodzinny: 28 zł

CENNIK KARNETÓW NA MIEDŹ – WIOSNA 2018:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Nice 1 Liga Miedź Strefa Miedzi karnety sprzedaż karnetów bilety sprzedaż biletów kibice runda wiosenna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.