Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Słodki mazurek biało-czerwony

Słodki mazurek biało-czerwony

Powiat polkowicki zaprasza do udziału w konkursie cukierniczym, poświęconym zbliżającym się świętom Wielkanocnym oraz uroczystym powiatowym obchodom 100-lecia niepodległości.

Przepisy na ciasta wielkanocne to często rodzinna tradycja, przekazywana z pokolenia na pokolenie, choć oczywiście nowe odkrycia bywają równie smakowite. 

Zapraszamy do pochwalenia się swoimi cukierniczymi umiejętnościami. W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu, który ukończył 15 lat, lubi i potrafi piec ciasta. Czekamy na mazurki tradycyjne, ale i też oryginalne – ważne, aby były związane z historycznym mazurkiem biało-czerwonym i świętami Wielkiej Nocy. 

Na pisemne zgłoszenia do udziału w konkursie czekamy do 20 marca br. Gotowy wypiek należy dostarczyć do starostwa we wtorek - 27 marca, do godziny 12.00 , gdzie powołane przez starostę polkowickiego Jury dokona oceny i wybierze najsmaczniejszy mazurek biało-czerwony powiatu polkowickiego.

To kolejny konkurs w ramach powiatowych obchodów 100-lecia niepodległości.

powiat polkowicki konkurs ciasta Wielkanoc mazurek wielkanocny

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.