Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Darmowe treningi biegowe w Parku Zachodnim!

 Darmowe treningi biegowe w Parku Zachodnim!

W marcu kontynuowany będzie cykl otwartych spotkań biegowych #WspólnyBieg organizowanych przez Decathlon Magnolia Park. Inicjatywa, która trwa nieustannie od kilku miesięcy w marcu powita wrocławian, aż trzema odsłonami.

Spotkania biegowe są adresowane nie tylko do osób regularnie trenujących, ale również dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Kolejne edycje odbędą się 12, 19 oraz 26 marca. Podczas każdego z nich uczestnicy pokonają trasę liczącą około 5 km. Czekają na nich również ćwiczenia poprawiające ogólną sprawność oraz technikę biegową.

- Nasze spotkania organizujemy regularnie już od kilku miesięcy. W tym czasie stworzyła się grupa stałych bywalców. Cieszy nas jednak, że za każdym razem dołączają nowi uczestnicy. Jestem przekonana, że podobnie będzie również podczas marcowych spotkań, na które serdecznie zapraszam – mówi Patrycja Stanok, inicjatorka oraz prowadząca spotkania z ramienia Decathlon Magnolia Park.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy pojawić się na miejscu zbiórki przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Milenijnej, gdzie na uczestników będzie czekać prowadząca. W zaplanowane dni (12, 19 oraz 26 marca) uczestnicy spotykają się o godz. 20:00. Szczegółowe informacje na temat zaplanowanych biegów znajdują  się na profilu Decathlon Magnolia Park na Facebooku.

- Wszystkich mieszkańców Wrocławia zapraszamy również do wzięcia udziału w sportowych inicjatywach, które organizujemy dodatkowo w naszym sklepie oraz w mediach społecznościowych. Obecnie trwa akcja “Sportowy miesiąc z Decathlon Magnolia Park”, w której przygotowaliśmy sporo konkursów i wyzwań  - dodaje Radosław Pruchnik, dyrektor sklepu.

Wspólny Bieg Park Zachodni treningi biegowe spotkania biegowe Patrycja Stanok

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.