Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wernisaż prac Joanny Hazuka we Wrocławiu

Wernisaż prac Joanny Hazuka we Wrocławiu

Galeria „Kuźnicza” zaprasza na wernisaż Joanny Hazuka pn. POWROTY już 12 marca 2018 r. (poniedziałek) o godz. 18:00.

Joanna Hazuka urodziła się 19 VI 1968 we Wrocławiu. W 1991 ukończyła Studium Nauczycielskie we Wrocławiu, uzyskując przygotowanie do zawodu nauczyciela plastyki. W latach 1991-1998 odbyła studia magisterskie na kierunku Ceramika i Szkło w zakresie projektowania ceramiki. Dyplom Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu uzyskała w pracowni prof.Ireny Lipskiej-Zworskiej.

Zajmuje się głównie malarstwem tablicowym, ale jej zasadniczym sposobem wypowiedzi jest ceramika, szczególnie mozaika. Swoje prace ceramiczne wystawiała na wystawach indywidualnych i zbiorowych.
Oprócz własnych działań twórczych prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych.

Joanna Hazuka Galeria Kuźnicza Wrocław wystawa wernisaż mozaika ceramiczna

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.