Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Oceniamy tryumfatorów z Sosnowca

Oceniamy tryumfatorów z Sosnowca

Miedź Legnica odniosła niezwykle cenne zwycięstwo na boisku jednego z kontrkandydatów do awansu. Oceniamy architektów wygranej w Sosnowcu.

Łukasz Sapela - 7

Solidny występ, wydatnie przyczynił się do zwycięstwa Miedzi. Popełnił błąd w 34 minucie, gdy wypuścił piłkę przed siebie po uderzeniu Sulewskiego, ale szybko się zrehabilitował. Co najmniej dwukrotnie uratował legniczan przed stratą bramki.

Adu Kwame - 6

Nie popełniał błędów, choć sędziowie zbyt restrykcyjnie podchodzili do jego wejść, chyba zbyt często sięgając po gwizdek. Stały, dobry poziom. 

Tomislav Bożić - 6

Dzisiaj niczym szczególnym się nie wyróżnił, co nie znaczy, że zszedł poniżej stałego poziomu. Wciąż trudno wyobrazić sobie bez niego środka legnickiej obrony.

Jonathan de Amo - 6

Bardzo dobry występ powracającego po kartkowej absencji Hiszpana. Walnie przyczynił się do zdobycia pierwszej bramki przez Miedź, zapędzając się pod pole karne Zagłębia. 

Paweł Zieliński - 6

Solidny występ, praktycznie bezbłędny, nie licząc sytuacji z końcówki spotkania, gdy zbyt słabo zagrywał głową, czego jednak Zagłębie nie zdołało wykorzystać. 

Marquitos - 6

Miał udział przy pierwszej bramce Miedzi, uderzał niecelnie w 53 minucie. Nie miał tylu rajdów co w ostatnim meczu z Odrą.

Omar Santana - 7

Ocena oczko wyżej od kolegów przede wszystkim za kluczowe podanie do Piątkowskiego przy drugiej bramce dla Miedzi. 

Adrian Purzycki - 6

Wyrasta na ważną postać w zespole. Zaliczył sporo przechwytów, był aktywny w odbiorze. Miejsce w pierwszej jedenastce zawdzięcza nie tylko swojemu statusowi młodzieżowca.

Petteri Forsell - 6

Dobry występ, ale wiemy, że stać go na więcej. Przy rzucie wolnym uderzył nie w swoim stylu, bo wewnętrzną częścią stopy, czym nie zaskoczył bramkarza. Czekamy na bomby w jego wykonaniu.

Fabian Piasecki - 7

Zdobył pierwszą bramkę, czym z pewnością ostudził rozpędzające się Zagłębie. Podtrzymał strzelecką passę z poprzedniej kolejki. Był aktywny, m.in. wywalczył rzut wolny blisko pola karnego. Staje się jednym z kluczowych ogniw w zespole.

Mateusz Piątkowski - 7

Znakomicie wykorzystał podanie Santany, ustalając wynik spotkania. Przez większą część meczu może niewidoczny, ale w decydującym momencie zrobił to, co do niego należało. Z zimną krwią minął obrońcę i umieścił piłkę w siatce.

 

Mladen Bartulović - 6 

Wszedł w 66 minucie za Fabiana Piaseckiego. Niczym szczególnym nie zdążył się zapisać, choć uczestniczył w kilku akcjach ofensywnych Miedzi.

Rafał Augustyniak - niesklasyfikowany

W 78 minucie wszedł na boisko za Omara Santanę. Grał zbyt krótko, by wystawić mu ocenę.

Przemysław Mystkowski - niesklasyfikowany

Zaliczył kilka minut w końcówce meczu, gdy pojawił się na murawie w miejsce Marquitosa. Grał zbyt krótko, by można było go ocenić.

Nice 1 Liga Miedź oceny Zagłębie Sosnowiec runda rewanżowa sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.