Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz Miedzi z Wigrami!

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz Miedzi z Wigrami!

Miedź Legnica rozpoczęła tegoroczne granie dwoma zwycięstwami z kontrkandydatami do awansu z Opola i Sosnowca. Już w piątek 16 marca o godz. 19:00 na własnym boisku legniczanie podejmą natomiast Wigry Suwałki.

Podopieczni trenera Dominika Nowaka mocno liczą na wsparcie kibiców, którzy na starcie rundy wiosennej nie zawodzą. Stworzyli znakomitą atmosferę podczas domowego meczu z Odrą, a ostatnio wspierali zespół w Sosnowcu.

Naprawdę bardzo duży szacunek dla kibiców, bo nie jest łatwo jechać kilka godzin, żeby dopingować swój klub. Ale są z nami, my jesteśmy z nimi i mamy nadzieję, że razem osiągniemy nasz cel - mówił Adrian Purzycki, po spotkaniu z Zagłębiem. 

Tymczasem w Strefie Miedzi w Galerii Piastów trwa przedsprzedaż biletów na pojedynek z Wigrami. Kupno wejściówki w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy, bilety są wówczas tańsze niż w dniu meczu. Cały czas można też kupować karnety na całą rundę wiosenną!

Przedsprzedaż biletów oraz sprzedaż karnetów jest prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:30 – 21:00. Przy zakupie karnetu lub biletu należy okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. 

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast bilet lub karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów i 3 dzieci).

 

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z WIGRAMI SUWAŁKI:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 19 zł
Trybuna C: 14 zł
*Sektor rodzinny: 23 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 24 zł
Trybuna C: 19 zł 
*Sektor rodzinny: 28 zł

CENNIK KARNETÓW NA MIEDŹ – WIOSNA 2018:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Nice 1 Liga Miedź Wigry Suwałki bilety karnety przedsprzedaż biletów Adrian Purzycki runda wiosenna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.