George Nemsadze: Polska była faworytem

George Nemsadze: Polska była faworytem

Szkoleniowiec reprezentacji Gruzji U-17 po meczu w Legnicy zauważał, że to biało-czerwoni byli faworytami pojedynku, jednak równocześnie podkreślał, iż celem jego zespołu było w tym spotkaniu zwycięstwo.

- Polska była faworytem tego meczu, grała na swoim terenie i miała też więcej sytuacji podbramkowych. Moi zawodnicy grali bardzo zdecydowanie. Dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie, ale niestety nie potrafiliśmy utrzymać tego prowadzenia. Organizacja gry Polaków stała na bardzo wysokim poziomie. Wyszliśmy na mecz z założeniem atakowania naszych rywali, lecz po czerwonej kartce musieliśmy całkowicie skupić się na defensywie. Sukcesem byłoby dla nas zwycięstwo. Oglądaliśmy wiele meczów Polaków przed inauguracyjnym starciem w turnieju i wiedzieliśmy czego się spodziewać po rywalach. Jako cel minimum postawiliśmy sobie przed tym meczem remis, ale graliśmy o pełną pulę i tylko ona usatysfakcjonowałaby mnie w stu procentach - oceniał George Nemsadze, selekcjoner reprezentacji Gruzji.

UEFA U17 Elite Round ELite Round U17 reprezentacja Gruzji Gruzja George Nemsadze trener Gruzji

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.