Pierwsze starcie dla KSZO

Pierwsze starcie dla KSZO

Impel Wrocław przegrał pierwszy pojedynek o dziewiąte miejsce Ligi Siatkówki Kobiet w Ostrowcu Świętokrzyskim. Gospodynie, by odnieść zwycięstwo potrzebowały pięciu setów.

Ze względu na niedostępność hali we Wrocławiu zmieniono zasady rozgrywania spotkań play-off. To dlatego już jutro obie ekipy czeka rewanż w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jeśli Impelki wygrają, decydujące starcie odbędzie się w Hali Orbita i zaplanowane zostało na piątek 20 kwietnia.

Pierwsze dwa sety niedzielnego starcia należały do zespołu z województwa świętokrzyskiego. Impelki nie zamierzały jednak się poddawać i w dwóch kolejnych partiach to one odniosły zwycięstwa. Losy spotkania rozstrzygnął więc tie-break. W nim na przewagi wygrały siatkarki KSZO.

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Impel Wrocław 3:2 (25:19; 25:20; 22:25; 15:25; 16:14)

Sędzia pierwszy: Anna Banaś

Sędzia drugi: Marcin Walerzak

KSZO: Wojtowicz (8), Stroiwąs (3), Miros (22), Skrzypkowska (7), Łyszkiewicz (17), Gryka (3), Pauliukouskaya (L) oraz Markiewicz, Soter (8), Wańczyk; trener Adam Grabowski

Impel: Flendrich (1), Wołodko (4), Murek (18), Łozowska (8), Gierak (15), Chojnacka (18), Stenzel (L) oraz Pancewicz, Trojan (7); trener Marek Solarewicz

LSK KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Impel Wrocław sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.