Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Wykład: „Drżenie wszechświata, czyli o falach grawitacyjnych”

Wykład: „Drżenie wszechświata, czyli o falach grawitacyjnych”

Organizatorzy zapraszają na wykład VII Edycji - Na drogach prawdy: wiara i nauka Inicjatywy Akademickiej Fides et Ratio.

Wykład dr Pawła Presia (Instytut Astronomiczny UWr) „Drżenie wszechświata, czyli o falach grawitacyjnych” odbędzie się we wtorek 17 kwietnia o godz. 19 w Auli PWT przy pl. Katedralnym 1 we Wrocławiu. Szczegóły na plakacie.

wykład PWT Fides et Ratio

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.