Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Biznes dla początkujących 40+

Biznes dla początkujących 40+

Już 27 kwietnia w Trutnovie w ramach projektu „Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu” odbędzie się spotkanie oraz panel dyskusyjny „Biznes dla początkujących 40+”.

Uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami związanymi z zakładaniem i prowadzeniem firmy, wezmą udział w eksperckich panelach i skorzystają na miejscu z doradztwa ekspertów. Główną ideą wydarzenia będzie uświadomienie, że rozpoczęcie własnego biznesu może być proste bez względu na wiek.

Spotkanie realizowane wspólnie przez Miasto Trutnov oraz Gminę Miasto Świdnica jest kolejnym krokiem w kierunku pogłębiania współpracy obu miast  z lokalnymi przedsiębiorcami, instytucjami, a także organizacjami przedsiębiorców.

- Podczas planowanego wydarzenia uczestnicy otrzymają praktyczne informacje dotyczące zakładania firmy. Wysłuchają również inspirujących historii przedsiębiorców z różnych branż. Dowiedzą się, jakie umiejętności powinien posiadać przyszły przedsiębiorca i do kogo powinien się zwrócić, aby otrzymać wsparcie dla rozwoju własnego biznesu – wyjaśnia Szymon Chojnowski, wiceprezydent Świdnicy.

W spotkaniu „Biznes dla początkujących 40+” udział wezmą polscy oraz czescy partnerzy projektu. Spotkanie ma charakter otwarty i bezpłatny, dlatego wszystkich zainteresowanych założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej w Republice Czeskiej zapraszamy do uczestnictwa, zadawania pytań i korzystania z porad ekspertów.

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia br. w godzinach od 15:00 do 18:00 w Trutnoview, ul. Veleslavinova 66, w budynku CIPTU.

Projekt "Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 - 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

biznes przedsiębiorcy 40+ Świdnica Trutnov

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.