Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

(FOTO) Dolnośląski Konkurs Plastyczny „W magicznym lesie”

(FOTO) Dolnośląski Konkurs Plastyczny „W magicznym lesie”

Podsumowano Dolnośląski Konkurs Plastyczny „W magicznym lesie”, który zorganizowało Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Na konkurs napłynęło 443 prac z całego Dolnego Śląska.

Jury  konkursu po obejrzeniu 443 prac postanowiło nagrodzić i wyróżnić uczestników w następujących kategoriach wiekowych: 

4-6 lat: 

  1. NAGRODA - Katarzyna Szczypińska 6lat Przedszkole Niepubliczne „Wesoła Dwudziestka” Legnica 
  2. NAGRODA – Amelia Arasim 6 lat Miejskie Przedszkole nr 2 Legnica 
  3. NAGRODA – Alicja Florczak 5 lat Przedszkole Miejskie nr 2 Złotoryja 
  4. NAGRODA – Zuzanna Jankowska 6 lat Miejskie Przedszkole nr 2 Legnica 
  5. NAGRODA – Antoni Kowalów 5 lat Przedszkole Miejskie nr 2 Złotoryja 
  6. NAGRODA – Laura Bielaczyc 6 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica 
  7. NAGRODA – Aleksander Nowak 5 lat Przedszkole Miejskie nr 2 Złotoryja 
  8. NAGRODA–Amelia Surosz 6lat Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica
  9. NAGRODA – Maja Multan 6 lat Miejskie Przedszkole nr 4 Legnica
  10. NAGRODA – Wojtek Okoń 4,5 lat Miejskie Przedszkole nr 6 Legnica
  11. NAGRODA – Natalia Cholewa 6 lat Miejskie Przedszkole nr 2 Legnica
  12. NAGRODA – Lena Chowaniec 5 lat Oddział Przedszkolny Mikołajowice
  13. NAGRODA – Kacper Kuciewicz 6 lat Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Legnickie Pole
  14. NAGRODA – Hanna Wojtkowiak 6 lat Miejskie Przedszkole nr 2 Legnica
  15. NAGRODA – Aleksandra Mazur 6 lat Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Legnickie Pole
  16. NAGRODA – Piotr Prodan 6 lat Publiczne Przedszkole Legnickie Pole
  17. NAGRODA – Hanna Bybel 6 lat Oddział Przedszkolny Mikołajowice
  18. NAGRODA – Amelka Parka 6 lat Miejskie Przedszkole nr 6 Legnica
  19. NAGRODA – Helena Pruszyńska 5 lat Miejskie Przedszkole nr 2 Legnica
  20. NAGRODA – Zuzanna Płaskoń 6 lat Oddział Przedszkolny Mikołajowice
  21. NAGRODA – Nadia Małogoska 6 lat Miejskie Przedszkole nr 16 Legnica
  22. NAGRODA – Jagoda Kurdziel 6 lat Przedszkole Niepubliczne „Klub Małego Montessorka” Legnica
  23. NAGRODA – Hanna Kubik 6 lat Publiczne Przedszkole w Legnickim Polu 
  24. NAGRODA – Aleksandra Włodarczyk 6 lat Przedszkole Miejskie nr 2 Złotoryja 

7-9 lat 

  1. NAGRODA–Martyna Frąc 8lat Szkoła Podstawowa Mikołajowice
  2. NAGRODA – Maja Lisek 9 lat Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Legnickie Pole
  3. NAGRODA – Borys Lancman 9 lat Klub ART-KADIA Jaworski Ośrodek Kultury
  4. NAGRODA – Anna Staszak 8 lat Młodzieżowy Dom Kultury Lubin
  5. NAGRODA – Teresa Jałosińska 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Lubin
  6. NAGRODA–Barbara Rudnicka 8lat Szkoła Podstawowa nr3 Lubin

 

  1. WYRÓŻNIENIE – Jagoda Gajzler 7,5 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Złotoryja
  2. WYRÓŻNIENIE–Antoni Rębisz 7,5lat Szkoła Podstawowa nr3 Złotoryja
  3. WYRÓŻNIENIE–Miłosz Wojtowicz 9lat Szkoła Podstawowa nr3 Bolesławiec
  4. WYRÓŻNIENIE–Antonina Lipczyńska 8lat Szkoła Podstawowa nr19 Legnica
  5. WYRÓŻNIENIE – Lisa Williams 9 lat Zespół Szkół Muzycznych Legnica
  6. WYRÓŻNIENIE–Hanna Surosz 9lat Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica
  7. WYRÓŻNIENIE – Olivier Świątkowski 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Bolesławiec
  8. WYRÓŻNIENIE – Julian Pawlus 8 lat Szkoła Podstawowa nr 4 Bolesławiec
  9. WYRÓŻNIENIE – Igor Stroński 8 lat Szkoła Podstawowa Mikołajowice
  10. WYRÓŻNIENIE – Zuzanna Pieprzak 9 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
  11. WYRÓŻNIENIE – Dorota Krawczyńska 9 lat Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica
  12. WYRÓŻNIENIE – Oliwia Pater 9 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
  13. WYRÓŻNIENIE – Patrycja Zawisza 9 lat Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica
  14. WYRÓŻNIENIE – Eliza Serafińska 8 lat Szkoła Podstawowa Mikołajowice
  15. WYRÓŻNIENIE – Katarzyna Browolejt 7 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Złotoryja
  16. WYRÓŻNIENIE – Alan Paszkiewicz 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Złotoryja
  17. WYRÓŻNIENIE – Łucja Burak 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Złotoryja
  18. WYRÓŻNIENIE – Kamil Stasik 9 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Lubin 

10-13 lat 

  1. NAGRODA–Magdalena Wolanin 13lat Szkoła Podstawowa nr7 Legnica
  2. NAGRODA–Joanna Nowacka 11lat Szkoła Podstawowa nr1 Lubin
  3. NAGRODA – Nikola Kędziora 11 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
  4. NAGRODA–Maja Wojtowicz 11lat Szkoła Podstawowa nr3 Bolesławiec
  5. NAGRODA – Klaudia Frąc 13 lat Zespół Szkół Legnickie Pole

 

  1. WYRÓŻNIENIE – Marta Szczygieł 11 lat Młodzieżowe Centrum Kultury
  2. WYRÓŻNIENIE – Nadia Stanisławska 11 lat Szkoła Podstawowa nr 7 Legnica
  3. WYRÓŻNIENIE – Kacper Lis 11 lat Szkoła Podstawowa nr 18 Legnica
  4. WYRÓŻNIENIE – Sebastian Tylak 10 lat Zespół Szkół w Legnickim Polu
  5. WYRÓŻNIENIE – Maja Sądkiewicz 13 lat Szkoła Podstawowa nr 13 Głogów
  6. WYRÓŻNIENIE – Mateusz Smolak 10 lat Szkoła Podstawowa nr 10 Lubin
  7. WYRÓŻNIENIE – Kinga Frączek 13 lat Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica
  8. WYRÓŻNIENIE – Roksana Zienkiewicz 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
  9. WYRÓŻNIENIE – Hanna Kulas 10 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Złotoryja
  10. WYRÓŻNIENIE – Ruslana Fasovska 11 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
  11. WYRÓŻNIENIE – Klaudia Kopikowska 11 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
  12. WYRÓŻNIENIE – Weronika Bielak 10 lat Zespół Szkolno Przedszkolny Zagrodno
  13. WYRÓŻNIENIE – Laura Tyszkiewicz 13 lat Klub ART-KADIA Jaworski Ośrodek Kultury 

14 lat + 

  1. NAGRODA – Wiktoria Gołuch 14 lat Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica
  2. NAGRODA – Arek Homenda 16 lat Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica
  3. NAGRODA–Klaudia Tomasik 16lat Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica
  4. NAGRODA – Paulina Szumik 18 lat Młodzieżowy Centrum Kultury Legnica

 

  1. WYRÓŻNIENIE – Nicol Bortko 14 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
  2. WYRÓŻNIENIE – Marta Karkut 16 lat Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu Legnica
  3. WYRÓŻNIENIE – Pola Burczyk 15 lat Szkoła Podstawowa nr 2 Bolesławiec
  4. WYRÓŻNIENIE – Suzanne Oleksyn 14 lat Zespół Szkół Legnickie Polu 
Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.