Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

(FOTO) Trwa Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Legnicy

(FOTO) Trwa Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Legnicy

W hali sportowej Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy trwa IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy.

Już po raz dziewiąty do Legnicy przyjechały dzieci i młodzież z całej Polski, aby zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Przedstawiamy fotorelację z turnieju. 

turniej taneczny taniec towarzyski Legnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.