(FILM, FOTO) III liga: Ważne zwycięstwo Miedzi II Legnica

(FILM, FOTO) III liga: Ważne zwycięstwo Miedzi II Legnica

Piłkarze Miedzi II Legnica wygrali 2:1 na własnym boisku z Lechią Dzierżoniów w meczu 25 kolejki trzeciej ligi.

Przez większą część spotkania to legniczanie prowadzili grę. Przyjezdni ograniczali się do wyprowadzania groźnych kontrataków. Już w 6 minucie Mateusz Zatwarnicki zamienił na gola rzut karny. Miedź poszła za ciosem, ale to zespół z Dzierżoniowa zdobył bramkę. Po jednej z kontr goście wywalczyli rzut karny. W 24 minucie z jedenastu metrów Pawła Kapsę pokonał Damian Niedojad.

Po przerwie zielono-niebiesko-czerwoni ruszyli po zwycięską bramkę i zdobyli ją w 59 minucie, gdy Karol Gardzielewicz uderzył z kilkunastu metrów, nie dając szans Dominikowi Spaleniakowi. Więcej goli już nie padło i Miedź II odniosła niezwykle ważne w walce o utrzymanie zwycięstwo.

 

Miedź II Legnica - Lechia Dzierżoniów 2:1 (1:1)

Bramki: Zatwarnicki (6-k.), Gardzielewicz (59) - Niedojad (24-k.)

Żółte kartki: Zatwarnicki (22), Pojasek (39), Gonzalez (90+1) - Pietkiewicz (27), Niedojad (62), Korkuś (76), Muszyński (88)

Miedź II: Kapsa – Stasiak (75. Dyr), Deleu, Miazga, Pojasek, Zatwarnicki, Stachowski, Chukwudi, Bartulović (55. Konderak), Krauz (72. Tkacz), Gardzielewicz (75. Gonzalez); trener Radosław Bella

Lechia: Spaleniak - Słonecki, Korkuś, Barski, Paszkowski (72. Muszyński), Smutek, Tomaszewski (46. Brzezicki), Pietkiewicz, Juźwik, Lechocki, Niedojad; trener Zbigniew Soczewski

III liga Miedź II Legnica Mateusz Zatwarnicki Karol Gardzielewicz Radosław Bella trener Miedzi II Deleu Lechia Dzierżoniów runda rewanżowa runda wiosenna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.