Aleksander Śliwka opuszcza Resovię

Aleksander Śliwka opuszcza Resovię

Rzeszowski klub oficjalnie potwierdził informację, iż w przyszłym sezonie w jego barwach nie będzie występował wychowanek Spartakusa Jawor.

Aleksander Śliwka z Asseco Resovią związany był od 2014 roku, jednak zanim wywalczył miejsce w podstawowy składzie zespołu ze stolicy województwa podkarpackiego, wypożyczany był do AZS-ów z Warszawy i Olsztyna. Z klubem z Rzeszowa wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski. 

Miniony sezon nie był dla Asseco Resovii udany. Rzeszowianie zakończyli rozgrywki PlusLigi dopiero na szóstym miejscu, w rywalizacji o piątą pozycję ustępując siatkarzom Jastrzębskiego Węgla z m.in. byłym graczem jaworskiego Spartakusa Jakubem Popiwczakiem w składzie. Oprócz jaworzanina z ekipą z Hali Podpromie żegnają się Jochen Schöps, Lukáš Ticháček, Dominik Depowski, Michał Kędzierski, Paweł Rusek i Elviss Krastins.

Aleksander Śliwka Asseco Resovia Spartakus Jawor sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.