Jawor: Młodzieżowy trening biegowy z Salamandrą

Jawor: Młodzieżowy trening biegowy z Salamandrą

Przed nami pierwszy otwarty jaworski trening biegowy dla młodzieży i dzieci organizowany przez JKS Salamandra.

Wydarzenie odbędzie się 19 maja na boisku szkolnym przy SP nr 5 w Jaworze, w godz. 13-15. Trening poprowadzi były reprezentant Polski w biegu na 400 m Szymon Latała.

Organizatorzy szczególnie zalecają obecność zawodnikom, którzy 2 czerwca będą brali udział w wydarzeniu "Triathlonowe Dzieciaki".

Trening będzie miał charakter szybkościowo-siłowy. Będzie zawierał rozgrzewkę lekkoatletyczną z elementami koordynacyjnymi. Następnie odbędą się zabawy lekkoatletyczne z elementami szybkościowymi oraz siłowymi. Trening zakończony zostanie elementami rywalizacji sportowej. 

Chęć udziału organizatorzy proszą zgłaszać mailowo bądź telefonicznie:
biuro@salamandra.jawor.org
stowarzyszeniezdrowedzieciaki@gmail.com
tel. 881-341-798
SMS: 665-625-065 

Informacyjnie proszą podać imię, nazwisko, wiek.

trening biegowy JKS Salamandra Szymon Latała

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.