Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Zapraszamy na spacer turystyczno-historyczny po Świdnicy

Zapraszamy na spacer turystyczno-historyczny po Świdnicy

W najbliższą sobotę, 12 maja zapraszamy na spacer turystyczno - historyczny pt. „I małe jest piękne”, który poprowadzi świdnicki historyk i badacz dziejów Śląska – Sobiesław Nowotny.

Uczestnicy wycieczki będą mogli poznać niezauważane na co dzień detale i inne elementy architektoniczne świdnickich budowli, z którymi często wiążą się ciekawe historie.  Dlatego też podczas spaceru będziemy uważnie spoglądać pod nogi i wysoko zadzierać głowę, aby dostrzec to, co na pierwszy rzut oka jest dla nas niewidoczne. Początek wyprawy o godzinie 15:00. Spotykamy się przed dworcem kolejowym Świdnica Miasto.

Aby wziąć udział w spacerze należy wypełnić specjalny formularz dostępny w linku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfeSxgY2aYzPWIb1iPSA934TBcQuxjsarefvUIJjXOtcF0NJw/viewform

Internetowe zapisy chętnych potrwają do piątku, 11 maja do godz. 15:00. Można także zapisać się telefonicznie, dzwoniąc do Referatu Turystyki pod nr telefonu 74/856 29 10, również do 11 maja w godzinach od 9:00 do 15:00. 

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.