Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Dariusz Kubicki: Zasłużyliśmy na remis

Dariusz Kubicki: Zasłużyliśmy na remis

Szkoleniowiec Olimpii Grudziądz po porażce w Legnicy zauważał, że Miedź miała więcej z gry, ale zaznaczał też, iż jego podopieczni zasłużyli w tym meczu na zdobycz punktową.

- Na pewno od pierwszych minut było widać, że mamy pomysł na dzisiejsze spotkanie i dość długo nie najgorzej go realizowaliśmy. Myślę, że kluczowym momentem była sytuacja Damiana Michalika, który nie wykończył fantastycznie zapowiadającej się akcji. Co prawda po błędzie obrońcy, który się poślizgnął. Myślę, że gdybyśmy zdobyli tę drugą bramkę, to praktycznie bardzo ciężko byłoby Miedzi to odrobić, pomimo, że miała troszeczkę więcej z gry, więcej posiadania piłki, ale tego można było się przed meczem spodziewać. Na pewno trudno zaakceptować tę porażkę z tego względu, że uważam, że mój zespół zasłużył dzisiaj przynajmniej na remis. Ale tak w sporcie czasami bywa, że jak te punkty są bardzo potrzebne, to wszystko idzie przeciwko. Dzisiaj też mieliśmy takie sytuacje, gdzie straciliśmy bramkę z kontry, po tej akcji kiedy Damian nie strzelił i później w końcówce też można powiedzieć, że sędzia nie odgwizdał nastrzelonej ręki. Rzadko oceniam sędziego, ale wcześniej kilka takich rąk w dzisiejszym spotkaniu gwizdnął. Koronkowa akcja i ktoś wepchnął piłkę do siatki. Tak czasami bywa jak drużynie są bardzo potrzebne punkty. Ale myślę, że dosyć trudne warunki, pomimo porażki, postawiliśmy dzisiaj drużynie gospodarzy. Szkoda, że nie ma żadnej zdobyczy punktowej, bo wydaje mi się, że przynajmniej na remis zasłużyliśmy - oceniał Dariusz Kubicki, trener Olimpii Grudziądz. 

Nice 1 Liga Miedź Olimpia Grudziądz trener Olimpii Dariusz Kubicki runda rewanżowa sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.