Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Dominik Nowak: Dedykujemy to zwycięstwo Wojtkowi Łobodzińskiemu

Dominik Nowak: Dedykujemy to zwycięstwo Wojtkowi Łobodzińskiemu

Szkoleniowiec Miedzi w imieniu całego zespołu zadedykował wygraną nad Olimpią Grudziądz kapitanowi Wojciechowi Łobodzińskiemu, który przed spotkaniem został uhonorowany za 150 występów w barwach legnickiego pierwszoligowca.

- Są charakterystyczne cechy tego zespołu i to na pewno umiejętności, bo gdyby ich nie było, to tego meczu byśmy dzisiaj nie wygrali. Plus wiara, determinacja, która jest też ikoną tego zespołu od pierwszej kolejki i dobra atmosfera w szatni, czyli ogólnie mówiąc zespołowość. To dzisiaj dało nam bardzo ważne trzy punkty. Meczu nie będę oceniał, bo chciałbym się już skupić na tym co nas czeka w Łęcznej. Dzisiaj natomiast dedykujemy to zwycięstwo Wojtkowi Łobodzińskiemu. 150 meczów w Miedzi to jest wielki szacunek i dzisiaj też Wojtek jako kapitan poniósł zespół do zwycięstwa. Na korytarzu zażartowałem, że skoro 150, to jeszcze mu zostało następne 150. Jeżeli jest ESA37, to tak mniej więcej cztery sezony w ekstraklasie, czego mu oczywiście życzę - mówił Dominik Nowak.

Nice 1 Liga Miedź trener Miedzi Dominik Nowak Olimpia Grudziądz runda rewanżowa sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.