Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Konferencja naukowa PWSZ im. Witelona w PCKZiU w Jaworze

Konferencja naukowa PWSZ im. Witelona w PCKZiU w Jaworze

W piątek 11 maja PWSZ w Legnicy wraz z PORE w Jaworze organizują konferencję naukową w auli Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy wraz z Powiatowym Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Jaworze i Starostwem Powiatowym w Jaworze zapraszają na konferencję: "Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w powiecie jaworskim - w środowisku innowacyjnym i przedsiębiorczym". Konferencja odbędzie się 11 maja 2018 r .w auli PCKZiU.

PWSZ im. Witelona w Legnicy PWSZ Legnica PWSZ PORE w Jaworze PORE PCKZiU

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.