Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

(FOTO) Płytowy Debiut Roku w Spiżarni

(FOTO) Płytowy Debiut Roku w Spiżarni
CYNAMONOWY OGRÓD

W piątek (11.05) w klubie Spiżarnia odbył się „Płytowy Debiut Roku”.

Konkurs „Płytowy Debiut Roku” to projekt muzyczny, którego głównym celem jest wyróżnienie  zespołów reprezentujących różne style muzyczne za ich twórczość, walory muzyczne i sprzedaż swoich płyt. 

Tego wieczoru przed legnicką publicznością wystąpiły zespoły, które w poszczególnych kategoriach zwyciężyły: FOX IN THE BOX z Wrocławia, CYNAMONOWY OGRÓD z Legnicy i SYNDROM z Zielonej Góry. Jako gość specjalny koncertu finałowego, wystąpiła - Patrycja Kamola świętująca w tym roku 10- lecie swojej pracy artystycznej oraz Gabriel Fleszar. 

Płytowy Debiut Roku FOX IN THE BOX CYNAMONOWY OGRÓD SYNDROM Spiżarnia

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.