Dominik Nowak: Chciałbym pochwalić przeciwnika

Dominik Nowak: Chciałbym pochwalić przeciwnika

Szkoleniowiec Miedzi po remisie w Łęcznej komplementował rywali. Zaznaczał także, iż jego zespół dobrze zachował się po stracie bramki, szybko doprowadzając do wyrównania.

- Na pewno spotkanie miało różne fazy. Były momenty, w których mieliśmy swoje sytuacje, kontrolowaliśmy grę. Ale i w drugą stronę były takie momenty. Uważam, że wynik jest w pełni zasłużony. Oczywiście bardzo dobrze się stało i to był ważny moment, że szybko zareagowaliśmy na bramkę. Oczywiście rzut karny po błędzie indywidualnym, ale nie trzeba tego rozstrzygać. Karny to karny i też pod presją przeciwnika dobrze zachował się zawodnik z Łęcznej, który wywalczył rzut karny. Tak jak mówię, zareagowaliśmy bardzo dobrze. Chciałbym pochwalić przeciwnika, bo ze wszystkich zespołów, z którymi graliśmy, jeżeli chodzi o dół tabeli, to na pewno jest to zespół najbardziej dojrzały piłkarsko. Nie jest to absolutnie kurtuazja w stosunku do trenera, tylko obraz tego co dzisiaj widzieliśmy. Takie są nie tylko moje odczucia, ale przede wszystkim bardzo obiektywna ocena. Dobrze poukładana drużyna, zmieniająca się. Widać, że ta praca i pomysł na zespół powoduje, że są cechy wyraziste, jasne, jeżeli chodzi o sposób prowadzenia gry. Wydaje mi się, że przy tym co dzisiaj widziałem, to niemożliwe, żeby był to zespół mający spaść z ligi. Oczywiście życzę utrzymania, dalszej spokojnej pracy i budowy zespołu, który za rok, tak jak trener obiecał mi po meczu, będzie grał o ekstraklasę - oceniał Dominik Nowak.

Nice 1 Liga Miedź Dominik Nowak trener Miedzi Górnik Łęczna runda wiosenna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.